СІМЕЙНИЙ БАННИЙ КЛУБ «ДОБРИНЯ»
Банний Клуб «Добриня» пропонує всім жителям та гостям Улюбленої Одеси банні послуги бездоганної якості!
Загальна парна з липи з ликом «Вулик»

Єдина в Одесі глиняна парна! Глина вважається найкориснішим і екологічним будівельним матеріалом! А якщо до всіх переваг глиняній парної додати ще й класні фішки, наприклад, цілісний моноліт полиць з цього багаторічного дерева, а ще й хромотерапію, вибравши колір простору в парній, який вас наповнює і радує - так, ось вона! Наша кайфова глиняна парна «Жар-Птиця».

Парна з липи та білого онікса «Добриня», прекрасне поєднання цілющого пара і літотерапії!

Для Вас три парні на дровах:
Кожна з парних мають свій особливий, неповторний шарм! Для нас важлива ексклюзивність, та індивідуальний підхід до кожного Гостя! Наш персонал - круті кваліфіковані пармейстери, які підготують чудовий пар і виберуть техніку паріння саме для Вас! А купання у відкритому студеному басейні дозволить насолодитися свіжим повітрям і користю контрасту після процедур!

Каскадний душ, внутрішній басейн і джакузі - все для вашого комфорту!

Неповторний шарм!
Станом повного розслаблення в автентичній зоні відпочинку сприяють натуральні аромати польових трав, віників з різних порід дерева, запашного сіна і спів птахів.
Для оздоровлення і омолоджування організму представлений широкий вибір банних, SPA процедур і масажів! Потіште своє тіло нашими фірмовими натуральними скрабами!
Свіжі віники, послуги досвідчених пармейстерів, SPA-процедури та масаж перетворять відвідування нашого комплексу в справжнє свято, який додасть сил на багато днів вперед!!!


Повне розслаблення:
Ласкаво просимо!
БАННИЙ КОМПЛЕКС «Добриня»
с 9:00 - 23:00
вул. Костанді, 119А, м. Одесса