Вітаміни вже почали пити? Ні взимку, ні навесні немає жодного авітамінозу. Найчастіше про цей діагноз більше ніде у світі не знають.

А точніше, знають, але мається на увазі майже повна відсутність вітаміну (або вітамінів) з дуже яскравими симптомами. Тобто це важка хвороба — наприклад, цинга, за якої випадають зуби, кровоточать ясна, з’являється незвичайна слабкість, біль у суглобах.

У сучасному світі таке теж трапляється, але, як правило, у дуже бідних країнах. Прояви «південного авітамінозу» куди більш примарні та включають блідість, втому і поганий настрій. І не треба поспішати заповнювати цей дефіцит відповідними вітамінами — поки що немає досліджень, які показують, що це допомагає.

А ось Банний Клуб «ЯViking», «Банна Січ», а також Сімейний Банний Клуб «Добриня»  за адресою: місто Одеса, вул.Костанді 119 допомагають!

Заплануйте на ці вихідні три години лазні, щоб бути здоровим та у гарному настрої! Банний Клуб «ЯViking» та  «Банна Січ» з ефектом повного занурення для покращення самопочуття чекають на Вас!