Втома після важкого робочого дня або дальньої поїздки – явище цілком нормальне. Але якщо ви часто відчуваєте себе розбитим і знесиленим без особливих на те причин, в наявності підвищена стомлюваність. А вона може стати наслідком багатьох причин. Це може бути як банальна нестача сну та відпочинку, так і сигнал про проблеми зі здоров’ям.

Також підвищена стомлюваність нерідко супроводжує людей, які часто відчувають стрес і нервову напругу. Що б не було причиною, результат один – зниження працездатності, ефективності будь-якої діяльності та введення людини у стан апатії та депресії.

Сучасна медицина має цілий арсенал засобів боротьби з підвищеною стомлюваністю, але не слід забувати й про народні засоби. Традиційна  лазня – найбезпечніший і найефективніший з них.

Банні процедури здавна використовувалися для очищення та оздоровлення організму. Річ у тому, що під час паріння за допомогою посиленого потовиділення відбувається активне очищення організму від накопичених шлаків та токсинів. Одночасно з цим стимулюється кровообіг, що прискорює обмінні процеси та сприяє кращому постачанню киснем усіх органів та систем.

Паріння для здоров’я

Працювати організму стає легше, адже тепер на забезпечення своєї життєдіяльності він витрачатиме менше енергії, а значить, і втомлюватиметься Ви менше.

Крім того, лазня позитивно впливає на психоемоційний стан, допомагаючи розслабитися і зняти напругу. Під час процедури Ви відчуєте глибокий релакс, всі проблеми та негативні думки відійдуть на другий план, з’явиться відчуття спокою та впевненості.

Для максимальної ефективності боротьби з підвищеною втомою банні процедури варто поєднувати з сеансами ароматерапії. Вдихання ароматів ефірних олій не тільки дуже приємне, а й корисне. Їхній вплив на організм просто колосальний: це й активізація обмінних процесів, і знищення патогенної мікрофлори, і посилення імунітету. Головне – підібрати правильну композицію.

Чи відчуваєте себе втомлено? Мершій в Добриню.