У наших щоденниках стільки завдань та планів, що ми вичавлюємо себе до краю, намагаючись усе встигнути. Але життя на високих швидкостях часто призводить до хронічної втоми, а якщо все запущено, то й вигоряння.

Перевірте, як Ви почуваєтеся

Добре, якщо Ви вмієте відновлювати ресурси та помічаєте, коли настав час видихнути, розслабитися і на пару днів вибратися з буденності  на детокс в лазню або просто на природу.

Саме для таких випадків в Сімейному Банному Клубі «Добриня» створили комплексну пропозицію «Добриня в Бані та на Дивані». Куди входить повноцінний відпочинок, ніби Ви виїхали за місто:  2 х місний номер, сніданок на 2 особи, безлімітний час відвідування СПА зони, прокат простирадла, шапочки, капців, прокат махрового рушника, прокат банного халата, віничне паріння або скрабування на вибір кожному гостю.

Якщо Ви поки що не навчилися себе слухати або відвикли це робити, перевірте, чи немає у вас вигоряння.

Симптоми вигорання

Вдумливо прочитайте симптоми і подумайте про це чи ні:

  • вранці встав і вже втомився – сил немає навіть підняти голову з подушки
  •  заняття, які раніше забирали 10-20 хвилин, розтягуються на 2-3 години
  • близькі періодично стають громовідведенням для поганого настрою
  • якщо раніше робота приносила задоволення, тепер складно винести розмови колег та питання клієнтів
  • пам’ять періодично починає підводити – варто випустити телефон із рук, як ви вже не пам’ятаєте, куди його поклали
  • улюблені хобі та проєкт більше не запалюють, хочеться все кинути та втекти подалі


Чи все це не про вас? Чудово! Значить, ви вмієте відновлювати свої сили вчасно і грамотно розставляєте пріоритети. Якщо до своїх звичних процедур, що відновлюють, Ви додасте кілька днів відпочинку в Сімейному Банному Клубі «Добриня» — вам будуть посилі навіть тимчасові наднавантаження.

Заплануйте відпочинок на 2-3 дні

У банному комплексі «Добриня»»  створено всі умови для тих, хто сильно втомився, хоче зупинитись та відпочити. Ви ніби потрапляєте в казку, де як за помахом чарівної палички Вас оточує турбота, увага і тепло.